Deze website maakt gebruik van cookies

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, om functies voor social media te bieden en om ons websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over jouw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die jij aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van jouw gebruik van hun services.

Noodzakelijk
Statistieken
Marketing

Trainingsrooster

Onderstaand tref je het trainingsrooster aan voor Fitness, Pilates, Yoga en Buiten Training bij TIGRA Leeuwarden in 2025.

  • Sport je al bij TIGRA in Leeuwarden? In de myLogiFit app kun je het uur reserveren waarop je wilt trainen. Je kunt een vast trainingsuur laten vastleggen door je trainer in de app. Wil je meer flexibiliteit, dan kun je ook vrije trainingsuren reserveren of de reguliere trainingsuren per week reserveren. Een vrij uur valt ook onder je sport abonnement. Heb je vragen over het reserveren van je training of over het trainingsrooster? Vraag je trainer naar meer informatie of hulp bij het inloggen in de myLogiFit app. De inloggegevens voor de myLogiFit app worden na inschrijving toegestuurd via het mailadres noreply@logifitonline.nl. Maak er een gewoonte van om je uren in de myLogiFit app te noteren.
  • Check je trainingstijd en meld je aan voor een trainingsuur via de myLogiFit app.
  • De trainingstijden voor Personal Training en Duo Training worden in overleg met de (Personal) trainer gepland.
  • In onze reguliere nieuwsbrief ontvang je als sporter informatie over o.a. (wijzigingen) in het trainingsrooster en nieuwe activiteiten. Houd je mail dus goed in de gaten.
  • Ben je lid, maar ontvang je nog geen nieuwsbrief van TIGRA Leeuwarden. Geef je mailadres door aan je trainer of stuur een mail met als onderwerp Nieuwsbrief Sporten bij TIGRA Leeuwarden naar  info@tigra-leeuwarden.nl.
  • Wil je lid worden om te gaan sporten bij TIGRA Leeuwarden? Vul het intakeformulier zo goed mogelijk in en verstuur dit formulier via deze website of neem contact op om een intakegesprek in te plannen. Een intakegesprek kost €40,-. Kom weer lekker in je vel, schrijf je in bij TIGRA Leeuwarden.

Trainingsrooster

Ons trainingsrooster bestaat uit uren waarbij er wel een sportbegeleider aanwezig is en uren waarbij er geen begeleiding aanwezig is in de sportzaal. In beide gevallen kan je je eigen gang gaan. Doorgaans zal er elk uur met een trainer aanwezig een groepssessie van 20 minuten plaatsvinden, je kunt zelf kiezen of je hier aan mee wil doen.

Maandag

08:00 – 09:00 Geen trainer aanwezig

09:00 – 10:00 Wel trainer aanwezig

10:00 – 17:00 Geen trainer aanwezig

17:00 – 18:00 Wel trainer aanwezig

18:00 – 19:00 Pilates, sportzaal gesloten

19:00 – 21:00 Wel trainer aanwezig

 

Dinsdag

08:00 – 11:00 Wel trainer aanwezig

11:00 – 12:00 Geen trainer aanwezig

12:00 – 13:00 Wel trainer aanwezig

13:00 – 17:00 Geen trainer aanwezig

17:30 – 20:30 Wel trainer aanwezig

 

Woensdag

08:00 – 08:30 Geen trainer aanwezig

08:30 – 09:30 Wel trainer aanwezig

09:30 – 10:30 Yoga, geen trainer aanwezig in de sportzaal

10:30 – 11:30 Wel trainer aanwezig

11:30 – 17:00 Geen trainer aanwezig

18:00 – 20:00 Wel trainer aanwezig

 

Donderdag

08:00 – 09:00 Geen trainer aanwezig

09:00 – 11:00 Wel trainer aanwezig

11:00 – 17:00 Geen trainer aanwezig

19:00 – 20:00 Wel trainer aanwezig

 

Vrijdag

08:00 – 10:00 Wel trainer aanwezig

10:00 – 11:00 Yoga en buiten trainen, geen trainer aanwezig in de sportzaal

11:00 – 12:00 Geen trainer aanwezig

12:00 – 13:00 Wel trainer aanwezig

13:00 – 16:00 Geen trainer aanwezig

Yoga TIGRA Leeuwarden
buiten sporten tigra leeuwarden

Piet over buiten trainen

Tijdens corona moesten we buiten sporten. Van die nood hebben we een deugd gemaakt door wekelijks een uurtje in de frisse buitenlucht in het Abbingapark te blijven fitnessen. Patrick en Timon coachten ons enthousiast, wat het hartstikke leuk en afwisselend maakte. Als het regent, trainen we gewoon binnen. Echt een top ervaring die we zeker voortzetten!

Theo over buiten trainen

Sinds corona trainen we iedere vrijdag met een wisselende groep buiten. Eerst in de Groene Ster en nu in het Abbingapark. In die tijd hebben we verschillende trainers gehad, waaronder Hendrik, Alien en nu Patrick. Ieder op zijn eigen manier, maar allemaal met veel enthousiasme.

We trainen van 10.00 – 11.00 uur met een kleine maar leuke groep waar nog wel een paar mensen bij zouden kunnen. Lijkt het je wat om buiten te trainen in een leuke gemêleerde groep met een jonge enthousiaste trainer? Meld je aan!

Wil je sporten bij TIGRA Leeuwarden?
Contact opnemen